Jdi na obsah Jdi na menu
 


Le Mans '66 (2019) Sleduj CZ Filmy Online Videa 1080p HD a Zadarmo

Le Mans '66 2019 ke shlédnutí CZ Filmy Online Videa, Le Mans '66 (2019) Sledujte CZ Filmy Online a zdarma. Pro sledování filmu Le Mans '66 je treba, kliknout na obrázek prehrávace. mužete zhlédnout Le Mans '66 filmy online. Film Le Mans '66 máme v HD kvalite.

Le Mans '66 (2019) Online Filmy ke shlédnutí
Drama, Sportovní, Životopisný

le-mans--66.png


OBSAH:
Strhující legendární příběh o tom, jak konstruktér aut Carroll Shelby a britský jezdec Ken Miles postaví pro automobilku Ford revoluční závodní auto Ford GT40, aby s ním mohli zvítězit nad Enzem Ferrarim v závodu 24 hodin Le Mans ve Francii roku 1966.

V roce 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfu tohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána – lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění. Shelby tak začíná novou kariéru jako velmi vynalézavý konstruktér. Spolupracuje s týmem, do nějž patří i vynikající zkušební jezdec a britský šampión Ken Miles (Christian Bale). Miles je nejen špičkovým závodníkem oddaným své rodině, ale je také nesnesitelně arogantní a naprosto neschopný jakéhokoliv kompromisu. A právě tento tým automobilových šílenců si najme Henry Ford II, aby pro jeho automobilku navrhli a postavili dokonalé závodní auto. Ford se totiž rozhodně, že se pomstí Enzo Ferrarimu, za to, že nakonec odmítl domlouvané spojení své automobilky s Ford Motor Company. Vozy stáje Ferrari vítězí na okruhu v Le Mans nepřetržitě od roku 1960 až do roku 1965. Shelby, Miles a jejich malý tým jsou odhodláni tomu učinit s pomocí vozu Ford GT40 rázný konec. Proti nim stojí neporazitelné Ferrari, fyzické zákony i jejich vlastní osobní démoni. Navzdory překážkám a omezením, které jim do cesty hází i samotný Ford, musí vyvinout revoluční vozidlo, které převálcuje každého konkurenta. Jejich úsilí si ale vybírá nemalou daň – těmto odvážným mužům to ale za vítězství stojí.

ŠTITKY:
Le Mans '66 cz dabing, Le Mans '66 online film cz dabing, Le Mans '66 online cz titulky, Le Mans '66 online cz, Le Mans '66 cz online, Le Mans '66 download free, Le Mans '66 sleduj filmy, Le Mans '66 online filmy, Le Mans '66 sleduj filmy online, Le Mans '66 najnovšie filmy online, Le Mans '66 online filmy bez limitu, Le Mans '66 online filmy zdarma Le Mans '66 online film, Le Mans '66 film online, sleduj Le Mans '66 online zdarma, Le Mans '66 cz dabing, pozeraj Le Mans '66.
Le Mans '66 filmy online,
Le Mans '66 online bombuj,
Le Mans '66 online cely film,
Le Mans '66 online ke shlednuti,
Le Mans '66 cz dabing online ke shlednuti,
Le Mans '66 online,
Le Mans '66 online film cz,
Le Mans '66 Bombuj,
Le Mans '66 bombuj cz,
Le Mans '66 online ke shlédnutí,
Le Mans '66 celý film cesky,
Le Mans '66 celý film zdarma ke shlédnutí,
Le Mans '66 celý film cz dabing,
Le Mans '66 zkouknito,
Le Mans '66 sleduj filLe Mans '66,
Le Mans '66 online cz titulky.

FILMY PODLE ŽÁNRU:
Akcní, Animovaný, Dobrodružný, Drama, Erotický, Fantasy, Historický, Horor, Hudební, Katastrofický, Komedie, Krimi, Muzikál, Mysteriózní, Pohádka, Psychologický, Road movie, Rodinný, Romantický, Sci-Fi, Sportovní, Thriller, Válecný, Western, Životopisný.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář